AtoM - warsztaty kreatywne tworzenia świec sojowych

Właściwości świec sojowych sprawiają, że coraz więcej osób sięga po nie chętniej niż po świece parafinowe.

Wosk sojowy jest naturalny, biodegradowalny, ekologiczny i wegański. Pali się nie tylko dużo dłużej niż parafina ale robi to niemal bez dymu, ma również doskonałą zdolność przenoszenia aromatów.

Na naszych warsztatach nie tylko stworzą Państwo własną, pachnącą, kolorową świecę z wybranymi dodatkami, ale również dowiedzą się co potrzeba do jej przygotowania, jaka jest temperatura spalania wosku oraz dlaczego nie można jej przekraczać, jak czyścić powierzchnię na którą wosk kapnie, co zrobić by świeca nie kopciła, jak ją palić by służyła nam długo (jak zapobiec tzw. tunelowaniu) i przepełniała nasz dom pięknym aromatem…

Opowiemy jakich można używać dodatków by było to bezpieczne i nie spowodowało brzydkiego zapachu np. palonej kawy.

Sposób tworzenia tych świec pozwala na wiele wariacji: modne są świece przypominające desery z kawałkami czekolady czy bitą śmietaną, wolno stojące lub w szklanych pojemniczkach. Niższa temperatura jakiej taka świeca potrzebuje by pięknie się palić stwarza możliwości stworzenia jej w prawie każdym pojemniku: szklance, kieliszku, słoiczku, metalowej puszce czy plastikowej miseczce.

Są specjalne mini foremki silikonowe, z których najpierw tworzymy malutkie dodatki np. kawałki czekolady, mini listki, kwiatki, elementy świąteczne, mini zabawki – co tylko przyjdzie nam na myśl i jaką zdobędziemy foremkę (mamy ich wiele i na różne okazje w naszej kolekcji) a potem dekorujemy nimi świecę główną.

Można też tworzyć świece warstwowe o różnych kolorach.

Zapraszamy na kreatywne warsztaty, które pasują do każdej pory roku, które można przeprowadzić w pomieszczeniu i na zewnątrz, dla młodszych i starszych.


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *