AKADEMIA PANA KLEKSA CZYLI SZALONY NAUKOWIEC I JEGO POMYSŁY
Zapraszamy Państwa na niesamowity, kolorowy, rodzinny piknik, który poprowadzi Zawodowy Konferansjer, wystylizowany na postać Pana Kleksa prowadzącego jak co roku – nabór nowych Uczniów do swojej Akademii. Nasi Animatorzy jako Profesorowie, będą prowadzić swoje zajęcia w sposób przystępny, niezwykle wciągający i bardzo nowatorski! Zajęcia zostaną przygotowane w sposób dostosowany do każdej grupy Uczniów, nawet dla Najmłodszych… Zapewnimy bardzo rozbudowany Plan Lekcji 😉
LEKCJA PIĘKNOŚCI czyli warkoczyki, kolorowe pasma i koraliki we włosach, pomalowane buźki. LEKCJA ŚMIECHU – trudna sztuka kuglarska: piłeczki, maczugi, kółka do żonglerki, szczudła dziecięce, sprzęt do nauki tańca z ogniem czy talerzyki cyrkowe. BALONIKOWE ZOO! Pan Kleks jest Mistrzem Iluzji więc konieczna będzie Lekcja Ulotności czyli BAŃKI MYDLANE. Mamy na terenie Specjalną Fabrykę Kolorowych i Pachnących Mydełek. Z pomocą KRÓLA LIZAKA uczymy tworzyć karmelowe lizaki o różnych kształtach. LABORATORIUM NAUKOWE – Eksperymenty fizyczne, chemiczne, ale również iluzja, optyka, mikroskop… Zaciekawią Gości w każdym wieku!
LEKCJA ARTYSTYCZNYCH INSPIRACJI – plastycznie i artystycznie, każda godzina to kolejna inspiracja metodą wyklejania i kolażu, decoupagu, scrapbookingu i sutaszu oraz innych niecodziennych technik. Pan Kleks dużą wagę przywiązuje do mowy zwierząt, dlatego zaprasza Profesora, który wie „jak rozmawiać trzeba z psem” czyli Trenera Dogoterapii z jego posłusznym psem.
A NOWATORSKA LEKCJA WF-U Z DUŻĄ DAWKĄ ADRENALINY? LASER TAG – laserowy paintball w terenie – nie boli, nie brudzi, daje adrenalinę, precyzyjnie pokazuje wyniki.. Klasyczne kulki – zastępuje bezpieczna fala podczerwieni. Liczy się celność, szybkość, ale także strategia! Dużą atrakcją dla Dzieci i Rodziców jest Lekcja Strażacka – brzmi tajemniczo? W trakcie pikniku nagle zawyją syreny, głowy wszystkich zwrócą się w tym kierunku, niektórzy się zaniepokoją – coś się dzieje? NIE – to tylko wjeżdża zaprzyjaźniony Wóz Strażacki, by wszystkim zainteresowanym pokazać co ma w środku.
Armatki wodne, przegląd sprzętu, uśmiechnięci strażacy a na zakończenie rodzinna sztafeta zakończona trafianiem do „płonącej dziury” strumieniem wody z węża strażackiego..