Nasza propozycje to odtworzenie klimatu Starej Pragi i Czerniakowa. Piosenki i żarty przedwojennej ulicy, postacie charakterystyczne dla epoki, świetne stroje, rekwizyty i przede wszystkim gwara – mowa warszawska, nawijka oraz wiedza historyczna, umiejętności wokalne i kunszt aktorski Animatorów.
Każda z postaci ma swoją rolę do odegrania np.: grający na tarce Józio, który ledwo co wrócił z USA i wszystko co tamtejsze zachwala, specjalista w grze w trzy karty Feluchna, który wszystko co w USA krytykuje, pucybut Kuba – „czyszczę buty nie kieszenie taki jezdem się nie zmienie” czy wreszcie Królowa ulicy Czarna Mańka.
Animatorzy oprócz konkretnych umiejętności – doskonale odnajdują się w interakcjach z Gośćmi. Aranżują scenki rodzajowe, kabaretowe skecze, przyśpiewują, dogadują – a wszystko oczywiście „zakładając warszawską mowę” 😉 Soczysta i oryginalna gwara przedwojennej Warszawy, znane i lubiane przyśpiewki, trochę ulicznego hazardu, cwaniakowania, a przede wszystkim dobra zabawa – to cechy tego programu. A dodatkowo – doskonały konferansjer spinający wszystko w całość, Dj puszczający kawałki bardziej współczesne, tak by można było się wyszaleć na naszym parkiecie. Profesjonalny fotograf, który uchwyci wszelkie sytuacje zabawne i sensacyjne, by po imprezie otrzymali Państwo zatrzymaną w kadrze dawkę wspomnień 😉
TO PODRÓŻ W CZASIE, ZAPOMNIANE MELODIE, ZAPOMNIANE ZAWODY… BO TAKIEJ WARSZAWY JUŻ NIE MA I NIE BĘDZIE…