Warsztaty Perfumeryjne,

czyli sztuka wykorzystywania zapachu!

 

warsztaty perfumeryjne

                                  Warsztaty Perfumeryjne

 

Kochamy zapachy i doskonale wiemy, jak wykorzystać ich siłę i moc. Dlatego pragniemy przekazać naszą wiedzę i doświadczenie!

Warsztaty składają się z części teoretycznej obejmującej wiedzę o źródłach i metodach pozyskiwania esencji zapachowych, faktach i mitach związanych z tą dziedziną sztuki oraz z części praktycznej, podczas której uczestnicy poznają esencje charakterystyczne dla poszczególnych rodzin zapachowych oraz przykłady ich występowania w kompozycjach perfumeryjnych.

Nasze spotkanie – to rozmowa, wąchanie, mieszanie, dobieranie idealnego zapachu! Uczymy jak dobierać zapachy, jaka jest ich rola, dementujemy mity i potwierdzamy fakty, prezentujemy popularne nuty, pytamy czy zapach nas uwodzi.

Nasze warsztaty występują w różnych wersjach zależnych od Państwa budżetu. Główna różnica w cenie polega na zapachu zindywidualizowanym tzn. czy Uczestnicy tworzą własny zapach, który zabierają ze sobą. Nawet bez tego elementu nasze warsztaty przekazują ogromną dawkę pozytywnej wiedzy i niesamowitych emocji zapachowych 😉

Ostatnio modnym tematem warsztatów jest tzw. marketing zapachowy czyli wykorzystanie zapachu w biznesie.

Opcja Standard to wykład merytoryczny z użyciem multimediów oraz profesjonalna dyskusja – taki rodzaj zapachowej degustacji;-)

Opcja premium to interaktywne warsztaty z komponowania perfum
Warsztaty składają się z części teoretycznej, podczas której wyjaśniamy, jak zbudowane są perfumy, udzielamy wskazówek odnośnie poszczególnych składników, które oddajemy do dyspozycji uczestników oraz instruujemy, jak wygląda proces twórczy.

Następnie uczestnicy spotkania samodzielnie tworzą zapachy według przekazanej im instrukcji i z wykorzystaniem licznych esencji. Każdy z Uczestników z pomocą Instruktora stworzy ok 20 ml własnych perfum i otrzyma na nie przepis, by można je było odtworzyć.

opcja dodatkowa – warsztaty możemy wzbogacić o część poświęconą indywidualnemu doborowi zapachów dla każdej z osób uczestniczących w spotkaniu. Pokazujemy, jak za pomocą dobrze dobranych perfum osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym, określamy zapachowy dress code dostosowany do wykonywanego zawodu i stanowiska.

 

perf1


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *