PUBLIC SPEAKING, czyli Mówca Kreatywny, Wykład Motywacyjny – nowość na eventy

Uczestnicy takiego inspirującego wystąpienia otrzymują:
INSPIRACJĘ do działania
NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE – spotkanie z ciekawą osobowością
MOTYWACJĘ – jeśli jemu się udało uda się i mi… przecież już znam drogę!
WIEDZĘ W PIGUŁCE – na wiele tematów w zależności od osoby, którą zapraszamy

To propozycja dla Firm, które już wiele widziały i wiele atrakcji przerobiły. To coś zupełnie nowego, innego – inspirującego.
Wykłady motywacyjne są prowadzone przez znane osoby, które zrobiły karierę w różnych dziedzinach, a więc różna była tez ich droga do sukcesu. Jak im się to udało? Jak dotarły na szczyt? Jakie trudności musiały po drodze pokonać?
Taki event – to zastrzyk pozytywnej energii i wiele cennych wskazówek, które można wykorzystać w codziennym życiu zawodowym, to konkretna inspiracja, podana w bardzo przystępnej formie. Jest rozrywka, poznawanie świata, zaglądanie za kulisy show biznesu, wręcz obcowanie z Gwiazdą.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo różne osobowości, Gwiazdy mniejszego i większego formatu, różne tematy – poniżej przykładowe osoby, które mogą Państwo za naszym pośrednictwem zaprosić:
 
lukasz-jakobiak-R1
Łukasz Jakóbiak, opowie o tym, jak kreatywność, wytrwałość i sukces pozwalają realizować marzenia i cele. Na przykładzie swojej historii udowadnia, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jakóbiak już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces – brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenie swojego własnego, autorskiego programu „20m2 Łukasza”.
dorota_wellman1
Dorota Wellman.Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”. Felietonistka Wysokich Obcasów.
Jak połączyć pracę zawodową i szczęście rodzinne? Dlaczego nie warto bać się zmian? Jak budować zespół?
Dorota chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami, wiedzą i kompetencjami podczas wykładów motywacyjnych…
 
kuzniar
JAROSŁAW KUŹNIAR, doświadczony dziennikarz radiowy i telewizyjny. Trójka, Radio ZET, TVN 24, TVN. Te marki mówią same za siebie. Zmieniał je, szedł do przodu. Obecnie w TVN24 jest gospodarzem pasma Poranek TVN24. W piątki prowadzi na antenie TVN24 program „Rozmowa bardzo polityczna”. Skutecznie przekazuje swoją wiedzę z „tamtej strony kamery” podczas szkoleń i warsztatów medialnych. Laureat Wiktora 2013 w kategorii Prezenter Telewizyjny. Mistrz mediów społecznościowych. Najpopularniejszy polski dziennikarz na Twitterze.
Jego specjalność to szkolenia medialne –  przygotowanie do wystąpień publicznych: wewnątrz i na zewnątrz firmy; przed kontrahentami; przed mediami (prasa/radio/telewizja).
porada
Jakub Porada, dziennikarz i politolog. Związany z TVN24, Dzień Dobry TVN.
Aktor Scen Muzycznych z pięcioletnim doświadczeniem na deskach Teatru Muzycznego w Gliwicach – dzięki czemu dysponuje zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną na temat techniki pracy z głosem, jego emisji oraz sposobów skutecznej komunikacji. Zdobyte doświadczenia wykorzystuje w objaśnianiu w jaki sposób mówić skutecznie.
Wykładowca uniwersytecki, prowadził szkolenia medialne m.in. na SWPS i Uniwersytecie Śląskiem. Autor 3 książek:,,Chłopaki w Sofixach’’, oraz dwóch znakomicie przyjętych powieści turystycznych: ,,Porada da radę’’ i ,,Polska da radę’’. Pasjonat podróży małych i dużych, udowadniający na spotkaniach motywacyjnych, że warto w nie ruszać w każdym wieku i niezależnie od grubości portfela.
Prowadzi szkolenia medialne i z wystąpień publicznych.
 

18kinga-baranowska-atakuje

Kinga Baranowska – ZDOBYŁA SWÓJ DZIEWIĄTY OŚMIOTYSIĘCZNIK GASHERBRUM II ! Wspinaczka na najwyższe szczyty świata wymaga najpierw wielu miesięcy koncentracji, przygotowań, zdyscyplinowanego treningu.Trzeba nauczyć się tego co ważne, skupienia na priorytetach, rozwijania w sobie stale siły i odwagi – mówi Kinga Baranowska. Potem, już w najwyższych górach świata odbywa się bezkompromisowa walka – z pogodą, warunkami, z samym sobą. Trzeba stale dokonywać wyborów, podejmować decyzje, dobrze i sprawnie współpracować z innymi. Najważniejsze kroki do celu: Jak powstaje plan wyprawy? Co trzeba przewidzieć, organizując wyprawy w zupełnie obcym kraju, innej kulturze, religii? Przygotowanie organizmu. Rola psychiki, motywacji grupowej i automotywacji. Trudne wybory, podejmowanie najważniejszych decyzji w ciągu paru sekund. Rola współpracy w grupie. Czy niepowodzenia dodają skrzydeł? Jak to jest gdy się zawraca 100 metrów przed szczytem? Czy sukces może zawrócić w głowie? Niebezpieczeństwa sukcesu. Dlaczego warto mieć pasje. Wykład motywacyjny ilustrowany jest zdjęciami oraz filmem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *