Bez nazwy 13

Na Urodziny, Na wesele do opieki nad Małymi Gośćmi, Na pikniku Twojej firmy
Kiedy Ty świętujesz – My zajmiemy się Maluchami
Również świątecznie, kreatywnie, warsztatowo, tanecznie, sportowo, tematycznie i bajkowo

W ofercie – doświadczone Animatorki, pracujące jako nianie lub opiekunki, przy piknikach, w przedszkolach, na imprezach urodzinowych czy kinder balach.

 

Koszt od 250 PLN/za godzinę pracy (z warsztatami kreatywnymi) 1 animatorki lub 400 PLN/za dwie osoby
gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług,

powyżej 3 godzin – możliwość negocjacji stawki.
Bez nazwy GARNCARSTWO animacje2eksperyment_1

 

 

 

 

Zapewniamy konkretne atrakcje dla różnych grup wiekowych, razem z dzieciakami tworzymy kreatywne gadżety, wspólnie gramy, rywalizujemy sportowo i zabawowo.
animacje8
akwarium w słoiku_2

animacje14

W naszej ofercie: Fabryka slimów czyli kolorowych glutków i uszycie własnej przytulanki z przygotowanego szablonu, akwarium w słoiku z koralików hama, sensoryczne gniotki, string art  czyli obr azki z gwoździ, eko mydełka glicerynowe, świece z wosku lub parafiny, breloczki, magn esy i wiele innych. Malowanie paluszkami lub farbami – również duże kartonowe powierzchnie.

   

Wszelkie masy plastyczne od cieczy newtonowskiej przez piasek kinetyczny, ciastolinę aż po polimerową glinkę.

Malowania palcami, kreatywne wycinanki i składanki, zajęcia z muzyką, tańcem lub sportem. string art_1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

eksperyment_3Chusta animacyjna klanza, tor przeszkód, gry planszowe i mega puzzle,  

Wielkie bańki mydlane, proste eksperymenty, wszelkiego rodzaju klocki, autka akumulatorowe, konik pony ride (napędzane siłą mięśni dziecka), mini dmuchańce do pomieszczeń, mata podłogowa dla najmłodszych. Jednym słowem zapraszamy dzieciaki do kreatywnej zabawy przeplatanej zabawami ruchowymi i animacjami typu eksperyment czy bańki. Każde z nich wyjdzie z naszych animacji z rzeczami które zabierze ze sobą do domu.

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu – zapewniając kreatywną i ciekawą zabawę dla Dzieciaków w różnym wieku. Zawsze szykujemy więcej atrakcji niż jest czasu, każde dziecko jest inne i co innego lubi a dla nas najważniejsze jest by dzieci chciały się z nami bawić

Dodatkowo współpracujemy z osobami mogącymi zapewnić atrakcje większego kalibru od paintballa laserowego, sztuczki magiczne przez wirtualną rzeczywistość aż po escape room mobilny. Garncarstwo, witrażyki a’la Tiffanny, warsztaty bębniarskie również z czarnoskórym mistrzem, strzelania, łuk, kula zorba, segway ale także szachy, piłkarzyki czy ping pong… Alpaki, fakir z wężem, zwierzęta z farmy, kucyk. Robotyka, Tajskie Lody i wiele wiele innych możliwości
elsa_3
Mamy w ofercie również bajkowe postacie w pełnej kostiumowej stylizacji np Kraina Lodu, Piotruś Pan czy Pocahontas itd, które oprócz realistycznego wyglądu śpiewają i prowadzą animacje.

Dojazd w granicach Warszawy gratis, minimum 2 godziny pracy


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *