Możemy zająć się organizacją Waszego wesela kompleksowo lub częściowo (jeśli są detale na których Wam zależy szczególnie np. ulubiona fryzjerka, wymarzone miejsce na wesele czy to jedyne auto) – w każdym zakresie gwarantujemy udział naszego konsultanta w Waszym Przyjęciu – jego doświadczenie pozwoli Wam przejść przez ten dzień bez komplikacji ?

Po rozmowie i określeniu Państwa priorytetów, marzeń i oczekiwań – tworzymy indywidualną koncepcję zawierającą orientacyjny kosztorys, zakres usług, temat przewodni, kolorystykę, atrakcje i detale uroczystości..
Na każdym etapie służymy wsparciem i pomocą, wspólnie oglądamy wytypowane miejsca.
Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez dlatego doskonale potrafimy podpowiedzieć co koniecznie powinno się znaleźć w umowie – a czego nie należy podpisać, jak ustawić stoliki, jak dobrać menu.
Nie musicie mieć skonkretyzowanych potrzeb, nie musicie mieć wizji – podpowiemy, doradzimy.
Słuchamy co Państwo mówią i szanujemy to podpowiadając najlepszą drogę realizacji marzeń.

W naszym portfolio znajdą Państwo:
zespoły grające na żywo, doskonałe wokalistki, doświadczonych dj-ów,
konferansjerów (potrafiących wznieść się na wyżyny sztuki konferansjerskiej – w konkursach i animacjach by rozśmieszyć a nie ośmieszyć Gości, zabawić i uszanować tradycje),
animatorów, niesamowitych tancerzy
profesjonalnych fotografów, kamerzystów (tworzących niesamowite filmy), drony fotografujące
fryzjerki, makijażystki, manicurzystki, florystki,
ozdoby na stoły i bufety, dekoracje i efektowe oświetlenie Sali, dekoracje kościoła, fajerwerki, wybuchające confetti, każdy rodzaj samochodu do ślubu (od zabytkowych po super nowoczesne)

Zapewniamy wszelkie możliwe atrakcje weselne:
Fotobudka, Teatr Ognia – Fireshow, Led Show, Pokazy Barmańskie, Karykatury Portretowe (prawdziwy Mistrz), wróżka profesjonalistka, Barista – mistrz kawy, wypuszczanie gołębi lub motyli, Gigantyczne Bańki Mydlane,
Pokazy Iluzji, Prezentacje Multimedialne z życia Młodych (zdjęcia, filmy, niespodzianki), Personalizowane upominki dla Gości, Karaoke na najwyższym poziomie prowadzone przez wokalistkę, Księga Życzeń od Gości,
Fajerwerki, Balony z Helem, Lampiony Szczęścia, Czekoladowe Fontanny. Kąciki Animacji dla Dzieci.


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *