Wśród pyłu spalonych prerii jest takie zakazane miejsce, pełne kowbojów, szybkich rewolwerowców, pięknych Conchitas i męskich Macho’s. Ogniste tańce, śpiew i meksykański bimber zwany tequilą – tworzą atmosferę gorącego pogranicza. To miejsce ma w sobie magiczną moc, która każe przybywać tu najtwardszym facetom i najpiękniejszym kobietom… Nasz program ma na celu połączenie najlepszych rzeczy, które oba kraje nam proponują, poznanie muzyki i charakterystycznych tańców, kultury i mieszkańców.
Na początku – taneczny pojedynek, w którym zmierzą się Państwo, wybierając pomiędzy kowbojskim zacięciem a latynoskim wdziękiem. Dla wygranych lokalny i tradycyjny alkohol zgodnie z kanonami jego picia – whisky czy tequila? Sprawdzimy.. W naszym Saloonie, króluje Słodka Sue, która twardą ręką wprowadza w meandry prawdziwego życia na Dzikim Zachodzie, pokazuje tajniki hazardu – RULETKA, Poker i Black Jack…


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *