natalia

Spotkanie z Gwiazdą – Natalia Janoszek, bo Boże Narodzenie obchodzi cały Świat….

To nietypowa propozycja na Christmas Party, ale przecież oryginalność jest obecnie bardzo w cenie i mam nadzieję, że zarówno Państwo jak i Państwa Goście docenią wartość tego spotkania akurat w czasie Bożego Narodzenia 😉

Natalia Janoszek – aktorka, wokalistka, tancerka, a także prezenterka telewizyjna, wielokrotna MISS, konferansjerka i pisarka… Bielszczanka z urodzenia, Warszawianka z charakteru, Kobieta o milionie twarzy – podróżująca miedzy Bollywood, Hollywood a Polską.

Christmas Party – Właśnie ze względu na swoje podróże rekomendujemy rozmowę z Natalią właśnie w tym szczególnym okresie w roku. Opowie nam o różnych sposobach obchodzenia Bożego Narodzenia na świecie, o prezentach, Elfach, Mikołaju, choince i skarpecie. Co się je, co pije, kiedy tańczy a kiedy wpada w melancholię, o kolędach i piosenkach świątecznych.

Christmas Party – Mimo, że w Indiach tylko 3 % mieszkańców to chrześcijanie – Boże Narodzenie obchodzi się z nie mniejszą „pompą” niż w Europie… A że dekorują czasem bananowce zamiast choinek… 😉

natalia bollywood_1Natalia zadebiutowała rolą Aafreen w produkcji Bollywood „Dreamz”. W 2014 roku wzięła udział w amerykańskim dokumencie „The Green Fairy” opowiadającym historię absyntu. Na ostatnim festiwalu w Cannes 2017 miał swoją europejską premierę film, w którym zagrała główną rolę „The Chicken Curry Law”.

Wielokrotnie gościła w programach telewizyjnych m.in. „Pytanie na Śniadanie”, u Wojtka Jagielskiego czy w Dzień Dobry TVN. Doskonała Tancerka, Wokalistka – osoba komunikatywna i wyróżniająca się osobowością oraz znajomością Świata i innych Kultur…

natalia bollywood_2

W 2016 wydała książkę „Kulisy Bolllywood” – świat kolorów i blichtru Indii – widziany okiem zwykłej dziewczyny.

Jej praca to przygoda pełna zaskakujących momentów, zabawnych sytuacji i niebezpiecznych zwrotów akcji.

Jak wygląda plan filmowy i co na nim robią tłumy ludzi? Ile jest wytwórni w Indiach i w ilu językach kręci się filmy? Jak cenzuruje się historie miłosne i jak mają się one do rzeczywistości? Dlaczego gwiazdy filmowe budują w swych domach własne świątynie i godzą się na aranżowane małżeństwa?

Natalia z pasją opowiada o tym niezwykłym egzotycznym świecie, kraju pełnym sprzeczności i niezwykłych obyczajów. Czy wiecie Państwo: Kiedy nie należy zakładać czerwonej bransoletki i białego sari? Dlaczego Hindusom nie podobają się blondynki? Dlaczego pary nie całują się na ulicy, a mężczyźni chodzą za rękę? Dlaczego kobieta nie może kupować alkoholu? Gdzie mieści się 90% indyjskiego złota? Dlaczego mężczyźni przebierają się za kobiety? NIE??? O tym również opowiada Natalia…

Takie spotkanie trwa około 2 godzin. Natalia jest osobą otwartą, chętnie pozuje do zdjęć i rozmawia z Uczestnikami nawiązując z nimi przyjacielskie relacje.

Christmas Party#Natalia Janoszek#spotkanie z ciekawym człowiekiem#mówca motywacyjny#

Bez nazwy 26


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *