11

Atrakcja na rodzinny piknik – Szmaciankowo czyli Mała Fabryka Misiów…

To miejsce szczególne, tu poznamy proste techniki wykonywania tradycyjnych zabawek domowymi metodami, uszyjemy misia, ubierzemy szmacianą lalę, zrobimy igielnik.

Na dzieci małe i duże czekać będą gotowe, zszyte misiowe „początki”, kolorowe wstążki, może znajdą się jakieś kwiatuszki lub serduszka, kto wie  ;-). Cała reszta w Waszych rękach i w Waszej pomysłowości – wycinanie, wypychanie, zaszywanie i ozdabianie 😉

Młodszym na pewno przyda się pomoc Rodziców, żeby sprostać zadaniu, ileż przy tym zabawy i śmiechu. Czasem trzeba trochę ponegocjować, żeby pogodzić gusta własne i doradców, czasem pójść na kompromis, ale wszystkie drobne niedogodności zostają wynagrodzone, gdy już przytulimy swojego własnego i jedynego misia ;-), by towarzyszył w zabawach.

Dla osób bardziej sprawnych manualnie – jest możliwość stworzenia misia całkowicie od początku, wówczas będzie on 100 % własny i jedyny..

Misie powstają dość szybko, są naturalne i bardzo kolorowe – nie są duże – choć tu mamy wiele możliwości – wszystko zależy od chęci Kreatorów, czasu jaki mogą na tę animację poświęcić i wielkości budżetu Sponsora Pikniku 😉

Misiowych Wzorów mamy kilka.

 


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *