Atrakcje w formie warsztatów !

Czas na piknik – przedstawiamy top atrakcje plenerowe w formie warsztatów i animacji…

Zacznijmy od Stanowiska Kulinarnego – Jacek Placek czyli o tajnikach rolowania 😉

Nasz Mistrz Ceremonii – zawodowy Kucharz, pokaże Uczestnikom, jak zrobić ciasto drożdżowe czy makowca, upiec ciasteczka (nawet te z niespodzianką w środku). Będziemy wspólnie tworzyć, wycinać, dekorować, zwijać i rolować. W specjalnym, przenośnym piecu piec wykonane słodkości – a po zakończeniu warsztatów wspólnie je konsumować…

Zapach jaki będzie temu towarzyszył, przyciągnie do nas każdego łasucha. Dzieci i Dorośli odkryją, że domowe słodkości są nie tylko najlepsze ale również proste do wykonania. Dla chętnych przygotujemy przepisy by mogli powtórzyć wypieki w domu.

To piknikowa forma popularnego Livecookingu, ale dostosowana do Rodzin i krótkiego czasu jaki poświęcają one na poszczególne stanowiska.

Można się tu czegoś nauczyć, podejść do animacji interaktywnie albo tylko zdegustować. Dla każdego coś odpowiedniego..

Zapraszamy bo u nas jest Smacznie, Pachnąco, Inaczej..

jacek_5 jacek_13

Nasz Mistrz to nie tylko doskonały kucharz – to barwna postać: pisze wiersze, wydaje książki, jest reporterem, śpiewa i uprawia piłkę nożną.

 


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *