MISIOWA FABRYKA

Pamiętacie swojego ukochanego misia z dzieciństwa? Takiego nieco sfatygowanego, z oderwanym jednym uszkiem, cerowanego i łatanego przez mamę, babcię lub ciocię… Nie zawsze elegancki i modny, ale jedyny. Ileż łez pomagał otrzeć, ile sekretów poznał, by nigdy ich nikomu nie zdradzić…

Były ładniejsze zabawki, ciekawsze gry, mijał czas, ale tamtego misia nic nigdy nie zastąpiło… A myśleliście czasem, jak fajnie byłoby własnoręcznie uszyć sobie przytulankę?

Wybrać materiał, wypchać i ozdobić wedle własnego gustu? To dopiero musi być zabawa – nazywamy ją Fabryką Misiów 🙂 Na dzieci małe i duże czekają gotowe misiowe “początki”, kolorowe wstążki, kwiatuszki lub serduszka i inne dodatki.

Cała reszta w Waszych rękach i w Waszej kreatywności – wycinanie, wypychanie, zaszywanie i ozdabianie 

Tata może pomóc w wyborze misia, a Mama w pracowitym wypychaniu. Najważniejszą decyzję, czyli jaką wstążeczkę zawiązać, jak go ozdobić – warto podjąć samodzielnie. Czasem trzeba trochę ponegocjować, żeby pogodzić gusta własne i doradców, pójść na kompromis, ale wszystkie drobne niedogodności zostają wynagrodzone, gdy przytulimy się do jedynego w swoim rodzaju misia

 

misie (1) misie (2)

misie (3) misie (4)


BIS AtoM

BIS AtoM to Pewny Partner Twojego Eventu, BIS AtoM to Niezastąpiony Organizator każdego Pikniku BIS AtoM to Sprawny Animator Warsztatów dla Twoich Gości... BIS AtoM to Pewność, Pomysł, Pełna Koordynacja!

1 komentarz

BIS AtoM · 18 stycznia, 2024 o 10:20 am

Kreatywne warsztaty dla małych i większych, to super atrakcja na event, piknik, czy imprezę plenerową.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *